logotyp
Login

Boardmaker

Boardmaker v. 7- NOVÉ

Nová verze známého programu pro AAK i výuku a logopedii obsahuje více než 45 000 symbolů PCS® (Picture Communication Symbols), dřívější verze 6 jich obsahovala v základním provedení pouze kolem 5 000.


Do češtiny
 je přeložena databáze symbolů, ale rozhraní programu zůstává v angličtině, tak jako tomu bylo u verze 6. K ovládání programu je tedy potřebná základní znalost angličtiny, práci však usnadní manuál v češtině, který některé funkce programu vysvětluje
.
Mnohé jsou stejné jako ve verzi 6, program ale obsahuje řadu nových funkcí.

V Boardmakeru 7 můžete tak jako ve verzi 6 vyrábět tištěné komunikační tabulky, materiály pro logopedii, vizualizaci denního režimu, výukové pomůcky, nově si můžete vytvářet také aktivity, s kterými může na počítači pracovat přímo klient (například třídění, přiřazování apod.) Usnadní také výuku angličtiny nebo práci se žáky s odlišným mateřským jazykem.
Nová verze přináší také řadu šablon, které můžete použít jako základ pro vytvoření vlastních materiálů, což ušetří čas.
Uživatel programu má přístup na cloud Myboardmaker.com, kde si může založit účet a stahovat materiály, který dal k dispozici někdo jiný. Své materiály může také sdílet s ostatními. Věříme, že postupem času budou k dispozici i české materiály, zatím lze nalézt hlavně anglické.

Tabulky ze staré verze Boardmaker 5 nebo 6
 lze do nové verze importovat a pak je již snadno upravovat.
Materiály se tisknou vždy až po vytvoření PDF, lze je tedy pak snadno přenést a vytisknout i na počítači, na kterém není nainstalovaný Boardmaker

Pokud si chcete program vyzkoušet, zašlete nám email  na obchod(zavináč)alternativnikomunikace.cz. Pošleme vám spolu s odkazem i průvodce instalací a základní manuál, aby pro vás bylo vyzkoušení funkcí programu jednodušší. 

Cena a praktické informace

Cena verze Standard: 11 200 Kč včetně DPH (6 256,20 Kč bez DPH)

Online objednávku lze vyplnit zde

Důležité informace: 

V ČR je Boardmaker v.7  dostupný pouze ve verzi Standard. Elektronická jednolicence Standard má dvě aktivace, které může uživatel spouštět dle potřeby, jen ve stejnou chvíli nemohou být v provozu obě, vždy jen na jednom PC. Zakoupí-li si tedy například škola 5 licencí, může program nainstalovat na 10 počítačů (školních nebo i domácích PC učitele), současně v jedné chvíli však může pracovat pouze 5 lidí. Každopádně končí nutnost přenášení CD.

Boardmaker v.7 je kompatibilní s Windows, Mac a Chromebookem.

Pro operační systém 
Windows: Windows 10 nebo novější
Mac: Mac OS 10.13 nebo novější
Chromebook: Chrome OS 69 nebo novější

Boardmaker v. 7 můžete nainstalovat i na počítač, kde máte nainstalovaný Boardmaker verze 6.

Jde o licenci elektronickou, nic se nezasílá poštou, vše proběhne pomocí e-mailové komunikace. Slevu na upgrade z dřívějších CD verzí (v.5, v.6) výrobce neposkytuje.

Addendums (dodatkové symboly k verzi 6)

Pro Boardmaker v.6 lze zakoupit dodatkové symboly, které rozšíří zásobu symbolů v programu na zhruba dvojnásobek. (Nejnovější verze Boardmaker 7 již obsahuje všechny symboly včetně dodatkových v základní verzi.)

Addendums 2000-2012 cena:
2 685,12 Kč bez DPH, 3 249 Kč s DPHUkázky pomůcek vyrobených v Boardmakeru

V programu lze kromě komunikačních tabulek vytvořit libovolné pomůcky, s volitelnou velikostí symbolů-obrázků. jednoduché je i vkládání fotografií. Obrázky mohou být nerozstříhané na celém listu papíru nebo je možno zalaminovaný papír snadno rozstříhat na kartičky.

BásničkaGlobální čteníKategorieCo jedí zvířataKde bydlí zvířataOnomatopoa (zvuky)PočetPrvní hláska - písmenoPředložkyPůlené obrázkySpojování obrázek-slovoVýslovnostSpojování - Kde žijí zvířata
Objednávky - online
stranka-objednani-do-spc-54 stranka-objednani-v-spc-54
Objednávky - online
 top-objednavky-online-11
Přihlášky - online
 top-prihlasky-online-55

SPC pro děti a mládež
s vadami řeči s.r.o.
Jivenská 1066/7,
140 00 Praha 4
Telefon : +420 222 518 280
spcvadyreci@seznam.cz
Preferujeme emailový kontakt, telefony nemůžeme vždy vyřizovat
(vyšetřování, návštěvy škol apod.)
Popis cesty zde
Kontakty na jednotlivé pracovníky

Facebook SPC alternativnikomunikace.cz
Speciálně pedagogické centrum pro děti a mládež s vadami řeči se zaměřením na augmentativní a alternativní komunikaci s.r.o.

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Home SPC pro děti s vadami řeči

Created by © 2009 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign